To, že sa nachádzate na tejto stránke znamená že vy, alebo niekto vám blízky trpíte bolesťou. Je možné že ste minuli už veľké množstvo peňazí a času na rôzne masáže, fyzioterapie, osobných trénerov, či rôzne druhy prírodnej či klasickej liečby a napriek tomu vaša bolesť stále pretrváva alebo sa opakovane vracia. Možno už máte za sebou jednu alebo dokonca viacero operácií a napriek tomu je bolesť stále súčasťou vášho života. Už sa ani nepamätáte kedy ste sa naposledy príjemne a bezbolestne vyspali a ráno sa cítili zregenerovaní a osviežení neprerušovaným spánkom. Pravdepodobne cítite beznádej, či dokonca zúfalstvo, pretože sa bojíte že toto utrpenie bude trvať do konca vášho života. Máte obavy že si už nikdy nebudete môcť užívať život ako predtým. Vaša bolesť sa stala vládcom vášho života - ovplyvňuje vašu náladu a vnímanie, vaše vzťahy, vaše pohyby a ich rozsah, váš pracovný výkon.

Ak ste sa v týchto pár riadkoch našli, tak ste na správnom mieste. Viem, čo prežívate a cítim s vami. Zažila som to a vlastným úsilím sa z toho dostala. Zvíťazila som nad 13-ročnou chronickou bolesťou, ktorú nevyriešili ani dve operácie chrbtice. Bolesť ktorou som si prešla neprajem nikomu, a tak v kútiku duše dúfam, že aj vám pomôžem zbaviť sa jej. Neočakávajte však že vás uzdravím, uzdravenie bude na 100% vo vašich rukách. Poskytnem vám však kompletný návod ako na to, a pripravím vás na všetko, čo vás na tejto ceste čaká. Neočakávajte žiadne externé terapie či cvičenia, ide o čisto vnútorný proces uzdravenia. Bolesť sa totiž často dá vyriešiť nie skalpelom či chémiou, ale preprogramovaním nervového systému. Každý človek sa to môže naučiť, a hoci to nie je ľahké, postup je prirodzený a úspešný.

Keďže tento druh terapie nie je vhodný pre každého, predtým ako sa rozhodnete ju podstúpiť odporúčam:

  • podrobne preštudovať túto stránku
  • stiahnuť a vyplniť tento dotazník 👉 KRÁTKY DOTAZNÍK TMS
  • prečítať si jednu alebo viacero kníh, ktoré sa zaoberajú TMS (Tension Myoneural Syndrome), PPD (Psycho-physiological Disorders) alebo MBS (Mind Body Syndrome), napríklad knihu od Dr. John Sarna "LIEČBA BOLESTI CHRBTA"
  • prečítajte si, v ktorých prípadoch vie byť táto terapia nápomocná 👉 ZOZNAM TMS/MBS PRÍZNAKOV